A J. L. SEAGULL Alapítvány egyik kiemelt tevékenysége a munkaerőpiaci mentorálás, információ szolgáltatás az álláskeresőknek, inaktívaknak, GYES-en, GYED-en lévőknek, más érdeklődőknek.

A TOP-5.1.1-15-NG1 számú, "Megyei szintű foglalkoztatási megállapodások, foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési együttműködések - Nógrád megyei foglalkoztatási paktum” megnevezésű projekt keretein belül, konzorciumi partnerként, rövid filmeket készítettünk a  MENTORÁLÁSRÓL, ill. hogy MIBEN SEGÍTHET A MENTOR.

A Megyei Foglalkoztatási Paktum projekt 2021 novemberében lezárult. A mentorálási tevékenységet jelenleg is folytatjuk, az alapítvány által fenntartott J. L. SEAGULL SEAGULL Felnőttképzési Központ GINOP 5.2.1. Ifjúsági Garancia  programja keretein belül.

A rövidfilmek itt megtekinthetők: MENTORÁLÁSRÓL  MIBEN SEGÍTHET A MENTOR